Szalejąca elektronika po gwałtowny skręcie i zatankowaniu paliwa w Auchan

Wszystko związane z elektroniką, diagnostyką i kodowaniem naszych Talismanów. Interfejsy, programy, pytania, poradniki, opisy.
john
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 23, 20:27
Lokalizacja: rzeszów
Rok produkcji: 2018
Silnik: Tce 200EDC
Pojemność: 1.6
Wersja: kombi

Szalejąca elektronika po gwałtowny skręcie i zatankowaniu paliwa w Auchan

Post autor: john »

Witam
Talisman rok 2018 200km kombi, od tygodnia szaleje u mnie elektronika, po gwałtoywny skręcie i zatankowaniu paliwa w Auchan (nie wiemm czy to ma związek) wyskoczył błąd ESC- skontluj ESC. Jeździłem normalnie samochodem błąd raz był raz znikłał.Samochód postał pare dni bez jazdy po próbie uruchomiena go po paru dniach zaczęło się szaleństwo elektroniki awaria ukadu hamulcowego ryzyko uszkodzenia szkrzyni biegów skonroluj star stop i nie odpalił. Wymienłem akumulator na nowy, wszystko znikło natomiiast pojawił się błąd skontroluj układ wydechowy. Postanowiłem wyciągnąc akumulator na noc liczyłem ze moze wszystko wróci do normy ;). Po włożeniu akumulatora błąd skontroluj układ wydechowy znikł natomiast pojawił się inny awaria układu hamulcowego, przejechałem nim trochę kilometrów hamulce działają normalnie. Moje pytanie brzmi jak to skasować czy tymi darmowymi programi typu carscan itd to można zrobić?
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post