Aktywacja masażu fotela pasażera

Wszystko, co dotyczy elektryki, oświetlenia, wnętrza, jak i karoserii naszych Talismanów. Pytania, problemy, porady, przydatne informacje.
matrixmm
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 22, 16:28
Lokalizacja: Gdynia
Rok produkcji: 2018
Silnik: R9M409
Pojemność: 1598ccm
Wersja: XFD

Aktywacja masażu fotela pasażera

Post autor: matrixmm »

Cześć, Zrobiłem upgrade swojego Talismana o nowe fotele elektryczne. Oryginalnie miałem fotel kierowcy z masażem. Wstawiłem nowe fotele. Każdy podgrzewany, elektrycznie regulowany z masażem. Przerobiłem instalację, dołożyłem kabli i niestety nie wszystko działa.
Ogrzewanie i wentylacja obu foteli działa ok. Niestety jak próbuję na wyświetlaczu wybrać masaż, to nie mam zakładki wyboru fotela. Działa tylko fotel kierowcy. Jak na fotelu pasażera wciskam przycisk masażu, to otwiera na wyświetlaczu okno ale do wyboru jest tylko fotel kierowcy. Sprawdziłem Clipem i wszystkie silniki w fotelu pasażera działają prawidłowo. Jak w klipie uruchamiam każdy poszczególny silnik od masażu to działa. Czy ktoś może ma pojęcie czy to trzeba gdzieś aktywować? Sam fotel w Clipie jest widoczny i można sczytać vin.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
deng
Posty: 43
Rejestracja: 23 wrz 21, 10:47
Lokalizacja: DW
Rok produkcji: 2020
Silnik: TCe 225 EDC
Pojemność: 1.8
Wersja: Initiale
Dodatkowe info: Espace

Post autor: deng »

Trzecie od góry.
Aktywacja masażu fotela pasażera - 220342.jpg
Aktywacja masażu fotela pasażera - 220342.jpg (1.43 MiB) Przejrzano 3810 razy
matrixmm
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 22, 16:28
Lokalizacja: Gdynia
Rok produkcji: 2018
Silnik: R9M409
Pojemność: 1598ccm
Wersja: XFD

Post autor: matrixmm »

Woow!!! Wygląda, że to jest to. Wielkie dzięki. Proszę, powiedz jeszcze jak wejść w to menu?
ok już widzę. developer mode.
Tomi1980
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 22, 10:49
Lokalizacja: Trzebnica
Rok produkcji: 2016
Silnik: 130 EDC
Pojemność: 1598
Wersja: Intens EDC

Post autor: Tomi1980 »

Właśnie tez zrobiłem upgrade moge prosić schemat lub info jakie kable dokładałeś do kostki ja dołożyłem tylko plus reszty nie ruszałem. Elektryka działa ale masaż juz nie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post